Keskustasta Tervaharjun ja Takajärven kautta Hepolaan ja takaisin
Keskusta - Hepola - keskusta
Linja-autoasema, Asemakatu | Oklaholmankatu | Hepolan koulu, Hepolantie | Oklaholmankatu | Linja-autoasema |
---|---|---|---|---|
MA-PE 7:30 | 7:45 | 8:00 | 8:15 | 8:30 |
MA-PE 8:30 | 8:45 | 9:00 | 9:15 | 9:30 |
PE 12:25 | 12:40 | 12:55 | ||
PE 12:55 | 13:10 | MA-PE 13:25 | 13:40 | 13:55 |
KE-TO 13:55 | 14:10 | 14:25 | 14:40 | 14:55 |
MA-TO 15:15 | 14:30 | 15:45 |