Keskustasta Rytikariin
Keskusta - Syväkangas - Rytikari
LPKS, Sairaalakatu | Linja-autoasema, Asemakatu | Ritikka, Ouluntie | Hepolan koulu, Hepolantie | Rytikari ja Stora Enson portti |
---|---|---|---|---|
6:00 | 6:05 | 6:11 | | 1 | T 1 |
6:40 | 6:45 | 6:51 | 6:57 | T |
7:40 | 7:45 | 7:51 | 7:57 | T |
8:40 | 8:45 | 8:51 | 8:57 | T |
9:40 | 9:45 | 9:51 | 9:57 | T |
10:40 | 10:45 | 10:51 | 10:57 | T |
12:10 | 12:15 | 12:21 | 12:27 | T |
13:10 | 13:15 | 13:21 | 13:27 | T |
14:10 | 14:15 | 14:21 | 14:27 | T |
15:10 | 15:15 | 15:21 | 15:27 | T |
16:10 | 16:15 | 16:21 | 16:27 | T |
17:10 | 17:15 | 17:21 | 17:27 | T |
18:10 | 18:15 | 18:21 | 18:27 | T |
19:10 | 19:15 | 19:21 | 19:27 | T |